Будь нашим постачальником

 

Про програму

Будучи відданою інноваціям, група ВАТ розробила програму екологічної співпраці «Будь нашим постачальником», спрямовану на відкриття та впровадження нових ідей щодо вуглецевої нейтральності, відновлювальних джерел енергії, вторинної переробки 100% відходів для виробництва.

Чого ми очікуємо?

Якщо ви компанія чи стартап, маєте революційні ідеї або готові рішення щодо впровадження «зелених» ініціатив на виробництві, ми готові стати надійним помічником у їх реалізації в рамках бізнес партнерства. Ми – компанія, у ДНК якої закладено етичне ведення бізнесу у чесний, відкритий і прозорий спосіб, що є не лише правильно, але й критично важливо для продовження розвитку бізнесу, який є соціально відповідальним, успішним і сталим у довгостроковій перспективі. Детальніше з інформацією щодо Стандартів ділової поведінки можна ознайомитися тут .

Як подати ідею?

Усе дуже просто! Вам необхідно лише заповнити аплікаційну форму за цим посиланням https://bat.eu.brightidea.com/BeSupplier  (заповнювати форму можна англійською, українською чи російською мовами). Як тільки форма буде подана, ми оцінимо можливість впровадження ваших ідей для нашого бізнесу. Найкращі ідеї будуть обрані для презентації керівництву фабрики на щоквартальній основі. Компанії, які надіслали свої пропозиції, будуть додані до внутрішньої бази постачальників для подальших консультацій.

Не зволікайте та діліться ідеями!

У разі виникнення запитань можете звертатися за електронною адресою ua_procurement@bat.com

max
large
medium
small
mobile