Визнання різноманітності

Поважаємо відмінності кожного

Задля підтримки різноманітності серед працівників ми залучаємо та утримуємо таланти з різним досвідом, а також створюємо культуру, що сприяє цьому.

Мало компаній настільки різноманітні, як ВАТ: різноманіття – це ключовий елемент наших етосів. Наші споживачі, постачальники та інші стейкхолдери дуже різні, тому ми хочемо урізноманітнити наших працівників, щоби задовольнити потреби зовнішніх партнерів. У нашому головному офісі працюють сотні людей 80 різних національностей. Ми цінуємо таку різноманітність, оскільки вона сприяє інноваціям, креативності та безлічі підходів до мислення, вона створює захоплюючий робочий простір, сповнений можливостями для співпраці широкого кола людей із різних країн, культур та з різними поглядами.

На всіх рівнях управління в Групі представлені 141 національність, і ми задоволені нашим невпинним розвитком та сталим джерелом талантів з погляду національної різноманітності.

Ми також старанно покращуємо гендерне різноманіття в Групі. Частка жінок у вищому керівництві збільшилася понад удвічі з 2012 року – з 11% до 23% у 2019 році. Жінки посідають 37% від всіх керівних ролей на глобальному рівні. 

Жінки займають 27% у нашій Раді директорів та 15% у Правлінні, 24% від залучених талантів ззовні та 23% від внутрішніх призначень у 2019 році. Ми підтримуємо розвиток жінок і їхній кар’єрний ріст через різні ініціативи, включно із програмою «Жінки лідери» та 30% участю у програмі Клуб менторів. Жінки працюють керівниками у всіх функціональних та географічних командах. Серед прийнятих на роботу у 2019 році випускників 49% були жінки, так ми підтримуємо розвиток сталого джерела жіночих талантів на подільшого призначення на керівні ролі.

Докладніше у нашому звіті 2019 ESG Report (3.8 mb, англіською мовою)

max
large
medium
small
mobile