Люди і культура

Надихаючі, цікаві та різноманітні

Якість наших працівників – головна причина гарних результатів Групи, тому ми дуже впевнені у майбутньому, працюючи разом над досягненням нашої мети – побудувати Краще Майбутнє (A Better Tomorrow).

Прискорений темп трансформації як індустрії, так і нашої організації вимагає від працівників бути амбітними, сміливими та стійкими, вони повинні швидко вчитися та бути гнучкими до можливостей, вони повинні невпинно рухатися вперед та відповідати за свої результати.

Із розвитком організації ми продовжуємо зосереджуватися на цих характеристиках та на тому, що завжди добре допомагало Групі протягом всієї її історії – культурі пристрасних людей, які несуть відповідальність і які ведуть за собою та надихають інших на рух вперед.

Талановиті працівники – один із найважливіших факторів в нашій індустрії. Ми хочемо, щоби в ВАТ працювали чудові люди, згуртовані команди, а ми в свою чергу станемо для них найкращим місцем для роботи. Зрештою, саме наші працівники втілюють в життя стратегію Групи.

Із посиленням конкуренції за гарних працівників нам потрібно побудувати сильну та чітко відмінну репутацію працедавця. Для багатьох людей привабливість надихаючої кар’єри у великій міжнародній компанії, що цінує їхній внесок та підтримує їхнє професійне навчання та розвиток, є ключовими факторами у прийнятті рішення працювати у нас.

Наш підхід

Ми зосереджуємося на високих результатах, розвитку нового покоління лідерів, визнанні різноманітності наших працівників, стимулюванні духу підприємництва та створенні захоплюючої культури, в якій окремі люди і команди можуть бути успішними.

Те, як працюють наші люди, зазначено у етосах ВАТ, які створюють основу нашої культури та підказують, як втілити нашу стратегію.

Культура Групи полягає у розвитку талантів зсередини, підтримці високо продуктивних менеджерів, які будуть лідерами у втіленні нашої стратегії. У 2019 році 89% призначень на керівні посади вищого рівня були зроблені зсередини бізнесу – це допомогло створити сильніші та різноманітніші команди лідерів.

Коли ми беремо на роботу кандидатів ззовні, ми шукаємо тих, хто може привнести додаткові знання та здібності, які підсилять наші команди і зроблять нас більш сильним бізнесом. Ми продовжуємо покращувати наші внутрішні здібності залучати тих людей, які допоможуть нам перемагати на ринках та у категоріях, що зростають, включно із продуктами із потенційно зниженим ризиком.

Наш бренд роботодавця – «Внеси свою відмінність» (Bring your Difference) – присутній у всіх соціальних медіа, включно із LinkedIn, Facebook та Instagram. Ми є лідерами у нашій індустрії у залученні через соціальні мережі та випереджаємо деякі інші потужні компанії із FMCG сектору.

Створення безпечного робочого середовища, захист добробуту наших працівників, врахування їхніх поглядів є для нас фундаментальними принципам.
Ми хочемо створити культуру, що стимулює та підтримує, яка базується на особистому прагненні та відповідальності, залученні та утриманні найкращих та різноманітних талантів.

max
large
medium
small
mobile