glo – інноваційний продукт для нагрівання тютюну

Інновації трансформують тютюнову галузь

Наше прагнення запропонувати повнолітнім споживачам вибір із продуктів із потенційно зниженим ризиком знайшло відображення у наших досягненнях із розробки продуктів для нагрівання тютюну.

Продукти для нагрівання тютюну. Що це?

Продукти для нагрівання тютюну – це пристрої, які нагрівають тютюн та створюють з нього нікотиновмісний аерозоль.

Через те, що тютюн нагрівається, а не горить, аерозоль, що утворюється, може потенційно містити значно менше токсинів, які присутні у димі від згоряння тютюну. Це показник того, що продукти для нагрівання тютюну мають властивості із потенційно зниженим ризиком у порівнянні із традиційними сигаретами.

glo – інноваційний продукт для нагрівання тютюну

Пристрій glo™ пропонує прогресивну технологію нагрівання тютюнових стіків, що повністю змінює уявлення про споживання тютюну.

В сигаретах тютюн спалюється за температури приблизно 900° C, тоді як glo™ нагріває тютюн до 240±5° C, таким чином зменшуючи кількість токсинів в середньому на 90-95%*.

glo™ працює тільки з neostiks™, що містять ретельно відібраний, високоякісний тютюн. glo ™ також генерує менше запаху і не продукує попелу, порівняно з курінням.

Продукт розроблено у Великій Британії за участю більш ніж 100 експертів з усього світу: науковців, інженерів, дизайнерів, тютюнових експертів та токсикологів.

Ключова перевага та особливість glo™ – це простота та зручність у використанні: один пристрій, одна кнопка, один акумулятор, якого вистачає на 30 сесій.

* Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення. Це не означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

max
large
medium
small
mobile