Top Employer 2022

Бритіш Американ Тобакко Україна п'ятий рік поспіль визнано одним із Кращих Роботодавців

Top_Employer_Ukraine_2022

Визнання компанії одним із Кращих Роботодавців – доказ наявності найкращих умов праці, прогресивних практик управління персоналом та привабливості працедавця для співробітників. Цю високу нагороду компанія отримує вже п’ятий рік поспіль.

Top_Employer_Ukraine_2022     Top_Employer_Ukraine_2022     Top_Employer_Ukraine_2022

The Top Employers Institute сертифікує організації за результатами їхньої участі у HR Best Practices Survey (оцінка кращих практик з управління персоналом). Це дослідження охоплює 6 HR-напрямів, що складаються з 20 тем таких, як стратегія розвитку талантів, робоче середовище, залучення талантів, навчання та розвиток, добробут, різноманітність та інклюзивність і багато інших.

«Розмірковуючи про важкий рік, який, як і попередній, вплинув на організації в усьому світі, BАТ Україна продовжує демонструвати відданність найкращим HR підходам. Вони долають виклики мінливого світу, докладаючи зусиль для позитивного впливу на життя своїх працівників. Ми з гордістю ділимося цьогорічною нагородою і вітаємо компанії, які пройшли сертифікацію за програмою Top Employers Institute у своїх країнах», – сказав Девід Плінк, головний виконавчий директор The Top Employers Institute.

«Визнання нашої компанії Top Employer вже п'ятий рік поспіль підтверджує той факт, що ми забезпечуємо й успішно підтримуємо високі стандарти та виняткові умови праці для наших співробітників. Люди – це наша найбільша сила, яка рухає організацію вперед. Тож ми і надалі докладатимемо зусиль для того, щоби залишатися зразковим роботодавцем як для чинних співробітників, так і для потенційних кандидатів», — розповіла Катерина Крилова, HR директор ВАТ Україна.
 

max
large
medium
small
mobile