Продукти із потенційно зниженим ризиком

Ми трансформуємо тютюнову галузь, пропонуючи споживачам широкий вибір

До нашої зростаючої лінійки продуктів із потенційно зниженим ризиком входять продукти нового покоління, такі як пристрої для паріння та нагрівання тютюну, а також тютюн для перорального споживання та інші нікотинові продукти.

Загальновизнано, що найбільшу шкоду, пов’язану із традиційними сигаретами, завдають токсини, що містяться у димі від горіння тютюну. 

Саме тому ми прагнемо розробляти та виводити на ринки альтернативні тютюнові та нікотинові продукти, в яких тютюн не горить під час передачі нікотину споживачеві.

На сьогодні наш глобальний портфель продуктів із потенційно зниженим ризиком в межах Стратегічного портфелю складається із двох основних категорій:

  • Продукти нового покоління, включно з:
    • Продуктами для нагрівання тютюну та
    • Продуктами для паріння
  • Тютюн для перорального споживання та інші нікотинові продукти, включно із вологим тютюном та снюсом.

З 2012 року Група ВАТ інвестувала понад 2.5 мільярда дол. США у розробку та виведення на ринок продуктів нового покоління.

Ми ставимо собі амбітні, але досяжні цілі: на глобальному рівні у 2018 році заробити 1 мільярд фунтів стерлінгів доходу від продуктів нового покоління, а до 2022 року збільшити цей показник до 5 мільярдів фунтів стерлінгів.

Ми вже досягли значних успіхів у наших двох головних категоріях продуктів нового покоління (продукти для паріння та нагрівання тютюну), а також у тютюні для перорального споживання та інших нікотинових продуктах.

Продукти для паріння

Продукти для парінняПісля придбання Reynolds American Inc. у 2017 році ВАТ стала провідною світовою компанією, що розробляє і продає продукти для паріння.

Vype – наша марка-лідер у сегменті паріння – зараз присутня на найбільших світових ринках паріння. Ми випустили на ринок перший продукт під маркою Vype у 2013 році, а вже сьогодні ми пропонуємо споживачам широкий вибір різних систем для паріння.

У США R.J. Reynolds Vapor Company було створено у 2012 році. І зараз вона пропонує електронні продукти для паріння під провідною маркою Vuse.

Докладніше про Продукти для паріння (англійською мовою).

Продукти для нагрівання тютюну

Продукти для нагрівання тютюнуНаш лідер серед продуктів для нагрівання тютюну – glo – був розроблений у Великій Британії із залученням понад 100 експертів з п’яти континентів: науковців, інженерів, промислових дизайнерів, фахівців із тютюну та токсикологів.

ВАТ запустила glo на ринок Японії у грудні 2016 року і з того часу ми спостерігаємо за його успіхами на всіх ринках.

Крім того ВАТ має продукт glo iFuse – гібридний електричний пристрій, що поєднує технології нагрівання тютюну та паріння, який наразі доступний у Румунії.

Докладніше про glo – пристрій для нагрівання тютюну.

Тютюн для перорального споживання та інші нікотинові продукти

Тютюн для перорального споживання та інші нікотинові продуктиМи вже давно продаємо снюс у Швеції та Норвегії, але після придбання Reynolds American Inc. у липні 2017 року ми значно розширили нашу лінійку тютюну для перорального споживання та інших нікотинових продуктів, додавши до неї провідні марки вологого тютюну та снюсу у США.

Докладніше про Тютюн для перорального споживання та інші нікотинові продукти (англійською мовою)

Дослідження і розробка нових продуктів

Ми досягаємо значних успіхів, але це тільки початок. Наш науково-дослідницький центр за участі багатьох сотень провідних науковців з усього світу зосереджений на розробці нових продуктів із потенційно зниженим ризиком на наступні п’ять років. 

max
large
medium
small
mobile