Маркетинг

Інноваційна та мотивована маркетингова команда світового рівня

Частиною чого ви станете

Наші марки продаються на понад 200 ринках світу, і на багатьох із них діють обмеження щодо способів їхнього просування. Ми згодні з тим, що тютюнові вироби повинні регулюватися відповідним чином. Діючи у повній відповідності з регулюванням, ми гарантуємо, що наш маркетинг сфокусований та дисциплінований. Простіше кажучи, це надихає нас фокусуватися на базових принципах маркетингу.

Там, де саме бренд маркетинг народився — інформування про продукт та диференціація, що надають повнолітньому споживачу справжній вибір, — ми позиціонуємо наші високоякісні марки для дорослих курців.

Наші маркетингові команди послідовно досягають фантастичного зростання нашої частки на глобальному ринку. Це відбувається не внаслідок того, що люди починають курити або ті, хто вже курить, збільшують споживання. Натомість, ми аналізуємо вподобання споживачів і використовуємо їх задля розробки нових підходів, нових продуктів та інновацій, які відповідають смакам, поглядам та споживчим звичкам повнолітніх курців.

Робота в маркетингу Бритіш Американ Тобакко надасть вам чи не найскладніший, проте по-справжньому хвилюючий професійний досвід.

Що ви здатні привнести

Ми довели, що завдяки наполегливій праці та сфокусованим дослідженням ми можемо успішно будувати лояльність до бренду й конкурувати в галузі на високому рівні. Вам потрібно буде продемонструвати всі ці та інші якості. Якщо ви прагнете створювати стратегії та інновації, які дійсно розширюють межі можливостей, вам необхідно бути водночас  креативними і сфокусованими на комерційному складнику, відповідальними та мати підприємницький хист, бути винахідливими й розсудливими.

Що ви отримаєте

Немає кращого місця, щоб заявити про себе як про талановитого маркетолога. Навчаючись у найкращих фахівців, ви будете розробляти витончені кампанії, які за своїм рівнем значно випереджають схожі заходи в інших галузях.

Ви зможете вивчати вподобання та звички споживачів, укріпляти наші відносини з ключовими роздрібними та торговельними партнерами задля забезпечення наявності наших марок там і в той час, коли споживачу вони потрібні, або управляти та розвивати наші першокласні провідні глобальні марки — Kent, Dunhill, Lucky Strike, Pall Mall та Rothmans — кожна з яких завжди на вістрі наших інновацій та вдосконалень.

Незалежно від напряму маркетингу, який ви оберете, ви будете частиною глобальної компанії, яка пропонує безліч можливостей для розвитку вашої успішної кар’єри.

Доведіть, що ви можете успішно впровадити будь-який бріф та готуйтесь отримати фантастичну винагороду.

Вакансії в Україні
Вакансії в Україні

Стати частиною успішної команди

max
large
medium
small
mobile