Життя в ВАТ

Ми прагнемо досягати високих бізнес-результатів, розвиваючи нове покоління лідерів.

Наша культура ґрунтується на здорових амбіціях та підтримці, на відданості та відповідальності наших співробітників і приваблює талановитих і неординарних людей.

Уяви себе в Бритіш Американ Тобакко

Ми працюємо на складному і висококонкурентному ринку, але завдяки наполегливості наших співробітників та їхньому розумінню важливості поставлених перед ними завдань, ми досягаємо вельми значних результатів із року в рік. Кожний, хто приєднується до нас, робить свій внесок у нашу високоефективну культуру, застосовуючи свої завзятість і талант для невтомного руху вперед.

Робота в Бритіш Американ Тобакко занурить вас у величезний і різноманітний світ талантів, який, так само, стане чудовим додатковим ресурсом для навчання. Через коучинг, наставництво та вашу повсякденну роботу ви дізнаєтесь від надзвичайних людей, як можна зробити свій унікальний внесок у загальний успіх.

Досвід та можливості прийдуть швидко, так само як і емоції та винагороди. У Бритіш Американ Тобакко ми відзначаємо кожну перемогу, якою б великою чи малою вона не була.

Ваша кар’єра в Бритіш Американ Тобакко

Залучення талантів — це лише перший крок. Ми прагнемо, щоби ви якомога краще проявляли себе протягом усього нашого спільного шляху. Тому ми створили атмосферу, в якій як окремі працівники, так і команди можуть досягати успіху, отримуючи задоволення від роботи. Згідно з результатами нашого глобального опитування «Your Voice» 80 % співробітників «цілком задоволені» працювати в нас.

Отже, що ви можете очікувати від роботи в Бритіш Американ Тобакко і чого ми очікуємо від вас? Щоби дати відповіді на запитання, ми окреслили основні шляхи нашої спільної праці задля забезпечення того, щоби ваш досвід у нас був повноцінним, корисним і взаємовигідним, наскільки це можливо:

  • Думати глобально з першого дня роботи. Як і бізнес, ми природжені бути міжнародними. Тож це має бути ваш спосіб мислення, вплив, від якого ви отримуєте задоволення, та стиль роботи, який ви приймаєте з першого дня.
  • Вірити у свій потенціал та реалізовувати його через постійний розвиток. Розвиток працівників для нас — пріоритет. Тому Бритіш Американ Тобакко створює безліч можливостей для навчання. І хоча ми будемо підтримувати вас на кожному етапі — успіх залежить лише від вас.
  • Пошук і використання всіх можливостей. Неможливо підробити завзятість — рушійну силу корпоративної культури Бритіш Американ Тобакко. Мова йде про амбіції для досягнення безпрецедентних результатів, хоробрість обстоювати свої ідеї та думки, і завзятість для продовження боротьби, допоки не досягнуто успіху.
  • Віддавати більше та отримувати більше. Робота в жорстко регульованій галузі вимагає дуже високого рівня стійкості та відповідальності, якому відповідають лише деякі інші компанії. Тому бар’єри, які вам доведеться долати, можуть виявитися вищими, ніж будь-де. Але коли ви подолаєте їх, винагорода та отримане задоволення будуть для вас особливо цінними.
max
large
medium
small
mobile