Сталий розвиток Бритіш Американ Тобакко Україна

Підтримка суспільства та місцевих громад

Бритіш Американ Тобакко Україна визначила декілька напрямів впровадження ідеї сталого розвитку в Україні. Наша компанія завжди прагне відповідального ведення бізнесу.

Поняття відповідальності включає безпечні умови праці та професійний розвиток працівників, повагу до прав людини, прозорі та взаємовигідні стосунки із комерційними партнерами, відповідальний маркетинг нашої продукції, дотримання високих екологічних стандартів, інформаційну відкритість тощо.

Сталий розвиток для Бритіш Американ Тобакко Україна означає досягнення балансу комерційних інтересів компанії з очікуваннями зацікавлених сторін.

Підтримка місцевих громад

Фахівці нашої компанії завжди готові до співпраці й беруть активну участь у житті громади.

З 2007 року в Прилуках працює Центр підтримки підприємництва, який був створений за фінансової підтримки Бритіш Американ Тобакко Україна спільно з Корпусом Миру США в Україні.

Фахівці Центру, окрім консультацій із юридичних та бухгалтерських питань підприємцям міста й району, постійно надають допомогу Прилуцькій міській раді в проведенні зустрічей, круглих столів, семінарів із підприємцями та представниками інших органів влади.

Особливістю центру є те, що його консультанти розповідають не суху теорію, а дають поради з практичної діяльності. Вони діляться власним досвідом і напрацюваннями, допомагають підприємцям уникати помилок, запобігати порушенням, які можуть призвести до штрафних санкцій та судових справ, надають консультації в комплексі, а не висвітлюють лише одну сторону питання.

Бритіш Американ Тобакко Україна підтримує стосунки з іншими підприємствами регіону, з радістю запрошує в гості та ділиться своїм досвідом.

Турбота про працівників

Ми прагнемо створити безпечне робоче середовище для всіх наших працівників і підрядників.

Корпоративна стратегія Бритіш Американ Тобакко у сфері охорони праці передбачає проактивний підхід — мінімізація ризиків та робота над недопущенням нещасних випадків.

У компанії створена та функціонує процедура оцінки ризиків, яка охоплює всі типи обладнання та професії. Бритіш Американ Тобакко Україна активно інвестує в створення комфортних та безпечних умов праці. Ми активно заохочуємо працівників до безпечної поведінки під час роботи та у вільний час.

Докладніше про турботу про працівників на сторінці «Охорона праці».

Турбота про довкілля

Бритіш Американ Тобакко Україна докладає багато зусиль для захисту навколишнього середовища та зменшення впливу виробництва на довкілля. Наша діяльність у цій сфері складається з управління відходами, енергоефективності та підвищення екологічної свідомості працівників.

Сьогодні майже 98 % відходів виробництва Прилуцької тютюнової фабрики сортуються та відправляються на повторну переробку, що відповідає нашим цілям зі сталого розвитку. Цей показник покращується з року в рік. Усе виробниче обладнання Прилуцької тютюнової фабрики, яке може бути джерелом викидів в атмосферу, обліковано та оснащене сучасними пристроями очищення, проводиться системний моніторинг ефективності їхньої роботи.

Прилуцька тютюнова фабрика — велике підприємство, яке споживає значну кількість різноманітних видів енергоресурсів. Тому великі зусилля докладаються задля їхньої економії та дбайливого до них ставлення.

Для поширення еколого-просвітницької діяльності Бритіш Американ Тобакко Україна вже понад 10 років співпрацює з Ічнянським Національним природним парком. За ці роки було реалізовано низку проектів із впровадження екологічних навчальних програм, матеріального забезпечення парку для боротьби із браконьєрством та пожежами, створення екологічних пізнавальних стежок тощо.

Найбільш яскравим прикладом співпраці між компанією та Національним парком є програма «ЕкоКрок», під час якої щороку працівники фабрики, головного й регіональних офісів та члени їхніх родин висаджують сіянці та саджанці дерев. Станом на 2017 рік завдяки цій програмі вже висаджено понад 175 000 дерев на 29 гектарах лісу в Ічнянському Національному природному парку.

Докладніше про екологічну діяльність компанії на сторінці «Охорона довкілля».

Відкритість і прозорість

Розуміючи важливість соціального інституту масової інформації і його значення у формуванні громадської думки, Бритіш Американ Тобакко Україна приділяє велику увагу цьому напряму діяльності у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

За роки діяльності за нашої підтримки було реалізовано низку проектів: це і фестиваль журналістів регіональних ЗМІ «Золотий передзвін Придесення», і «Школа Молодого Журналіста». У 2015–2016 роках для журналістів Чернігівщини, які цікавляться економічною тематикою та бажають фахово розвиватися в цьому напрямку, а також прагнуть вдосконалити свою загальну професійну компетенцію, було впроваджено проект «Медійний Поступ».

Благочинна діяльність

Інвестуючи в стале майбутнє, ми розуміємо, що деякі суспільні питання потребують негайного вирішення. Бритіш Американ Тобакко Україна зосереджує свою благочинну діяльність у Прилуках та Чернігівській області.

Ми опікуємося розташованими в Прилуках обласним дитячим будинком «Надія» та навчально-реабілітаційним центром для дітей «Сонечко», допомагаємо Прилуцькій громадській організації молодих інвалідів «Фенікс» та Прилуцькій територіальній організації українського товариства сліпих. Компанія співпрацює з Прилуцьким відділенням Червоного Хреста, водолікарнею Прилуцької міської лікарні. Окремо можна відзначити співпрацю з Прилуцьким агротехнічним коледжем щодо його модернізації та навчання фахівців на технічному обладнанні фабрики.

Велика кількість наших співробітників займається волонтерською діяльністю, допомагаючи військовослужбовцям ЗСУ та потерпілим унаслідок бойових дій у зоні АТО. Волонтери компанії завжди з радістю відвідують дитячі заклади «Надія» та «Сонечко», допомагаючи проводити свята та просто спілкуючись із малюками.

max
large
medium
small
mobile