Етапи відбору

Ми зацікавлені в тому, щоби талановиті кандидати продемонстрували увесь свій потенціал під час відбору та змогли стати частиною нашої команди.

Наш процес відбору досить складний, і на то є дві дуже важливі причини:

  • По-перше, ми хочемо надати Вам можливість переконатися, що ми — правильний роботодавець для Вас.
  • По-друге, під час роботи в галузі міжнародного бізнесу, що надзвичайно жорстко регулюється, Ви будете стикатися з унікальними викликами. Ми маємо бути впевнені в тому, що у Вас достатньо рішучості й завзятості, аби з ними впоратись.

Оскільки відбір складний і багатоетапний, у деяких випадках він може тривати до 3-х місяців. Проте, зазвичай процес відбувається швидше.

Кожен працівник, що пройшов наш ретельний відбір, має надзвичайний рівень таланту. Саме тому якість нашої команди є однією з найвищих на ринку.


Отже, під час відбору вам доведеться зробити такі кроки:

1. Подання аплікаційної форми (онлайн)

Завантаження Вашого резюме й заповнення заявки онлайн — Ваша перша можливість справити враження й довести вашу мотивацію щодо приєднання до Бритіш Американ Тобакко.

Аплікаційна форма та резюме — це візитні картки, які дають можливість познайомитися із кандидатом, оцінити, наскільки він (або вона) підходить на певну посаду. Саме тому детальне і правильне заповнення резюме (аплікаційної форми) є вкрай важливим для отримання запрошення на подальші етапи відбору. Ваше резюме повинне бути стислим, але інформативним та ілюструвати Ваші професійні досягнення.

2. Когнітивне тестування (онлайн)

Когнітивне тестування здійснюється за допомогою низки питань для перевірки Ваших вмінь сприймати та аналізувати числову та вербальну інформацію.

Відповідно, воно складається з тестів двох видів:

  • Вербальні
  • Нумеричні

Кожен кандидат може за бажанням пройти тестування в режимі онлайн вдома або в компанії Бритіш Американ Тобакко. Після відправлення кандидату посилання на тестові завдання залишається активним дві доби.

Під час тестування кандидатам пропонуються різноманітні завдання та варіанти відповідей. Час на виконання є необмеженим. Результат оцінюється за з тим, скільки правильних відповідей надав кандидат.

Задля успішного проходження тестування, ми радимо Вам попередньо до нього підготуватися.

Пройти пробні тести в режимі онлайн можна за посиланнями:

3. Телефонна співбесіда

Це може бути коротка вступна співбесіда про Вашу посаду й зарплатні очікування або більш тривала формальна розмова про Вашу професійну компетентність.

4. Співбесіда

Тривалість і формат є гнучкими й можуть змінюватися залежно від посади й місця роботи. Цей крок дає Вам можливість продемонструвати навички та знання, які роблять Вас ідеальним кандидатом на обрану вакансію. Окрім цього, у Вас буде прекрасна можливість поставити будь-які питання, що вас цікавлять.

Після проходження всіх етапів і у разі, якщо Ваша кандидатура нам підходить, компанія запросить вас до обговорення умов вашої роботи.

Окрім зазначених етапів, залежно від позиції, на яку претендує кандидат, компанія може додатково використовувати такі методи:

Центр оцінки

Це випробувальний, але цікавий день командних та індивідуальних вправ, які призначені для оцінки Ваших здібностей на практиці. Центр оцінки дає можливість максимально наблизитися до реального бізнес-середовища та завдань, які стоять перед співробітниками щодня. Участь у центрі оцінювання не вимагає спеціальної підготовки, оскільки ми оцінюємо не професійні знання, а Ваші здібності загалом.

Тест на визначення типу лідерства (для вищих менеджерських позицій)

Це опитування допоможе нам краще зрозуміти Ваш індивідуальний стиль керівництва: від підходу, який ви використовуєте в різних бізнес-ситуаціях, до того, як ви співпрацюєте з колегами на роботі.

max
large
medium
small
mobile