Кого ми шукаємо

Ми зацікавлені в тому, щоби з нами працювали високопотенційні талановиті професіонали, яким ми надамо можливості для подальшого розвитку

Бритіш Американ Тобакко — компанія неймовірних можливостей. Ми піклуємось про те, аби партнерство між компанією та нашими працівниками було взаємовигідним та корисним.

Оцінюючи потенційного працівника, ми завжди дивимося на дві основні сторони:

  • Лідерські якості
  • Фахові знання та навички

Обираючи відділ чи конкретну посаду в Бритіш Американ Тобакко Україна, з якої ви хотіли б почати або продовжити кар’єру, необхідно розуміти, який саме досвід є важливим саме в цьому підрозділі та на даній посаді, і як цей досвід допоможе вам зробити крок уперед. Насамперед необхідно відповісти на запитання «Які знання та навички я зможу здобути і як це мені допоможе в досягненні моїх кар’єрних цілей?». Коли шлях обрано, ми з радістю допоможемо розкрити ваш потенціал і підтримаємо вас у вдосконаленні ваших вмінь та навичок.

Робота в Бритіш Американ Тобакко — постійне розширення своїх горизонтів, що здійснюється спільною з колегами з усього світу роботою над серйозним міжнародним проектом. Це чудова нагода продемонструвати свої лідерські якості, вибудувати міжнародну мережу контактів і гучно заявити про себе!

Кого ми шукаємо?

Вакансії в Україні
Вакансії в Україні

Стати частиною успішної команди

max
large
medium
small
mobile