Що ми пропонуємо

Розвиток, цікаві задачі та відмінна міжнародна команда.

Приєднавшись до Бритіш Американ Тобакко, ви стаєте членом міжнародної родини. Ми — велика й різнобічна організація, у якій працюють понад 55 000 співробітників. Їхній ентузіазм є рушійною силою нашого бізнесу на понад 200 ринках у всьому світі.

Ми досягли цього успіху, тому що ми — сильні. Наша сила полягає в кожному нашому співробітнику, в його творчому потенціалі, яскравій індивідуальності та намаганні привнести в компанію щось нове — те, що відрізняє кожну особистість. Наше вміння застосовувати всі ці особливості та обертати їх на свою користь виділяє нас серед інших відомих компаній у цій найбільш жорстко регульованій галузі.

Зовсім небагато міжнародних компаній можуть зрівнятися з нами. Ще меншій їх кількості вдається так само успішно, як нам, долати всі перешкоди та сміливо приймати всі виклики, з якими нам доводиться щодня стикатися в нашій діяльності. Ми наполегливо працюємо задля сталого розвитку нашого бізнесу, це надає кожному нашому співробітнику безліч можливостей, що й робить кар’єру в нашій компанії такою унікальною та успішною.

max
large
medium
small
mobile