Виробництво

Серце нашого бізнесу

Здебільшого марки, які наша компанія реалізує на українському ринку та експортує, виробляються на сучасному високотехнологічному підприємстві — Прилуцькій тютюновій фабриці. Це всім відомі марки Kent, Rothmans, Pall Mall, Dunhill, Vogue, Lucky Strike, Capri, а також національні бренди — «Прилуки», «Прилуки Особливі» та «Козак».

До завдань виробничого відділу входить обробка тютюну, випуск фільтрів і сигарет та забезпечення високої якості продукції, що випускається.

Частиною чого ви станете

Виробництво (Operations) — одна з ключових функцій Бритіш Американ Тобакко Україна. Вона містить у собі цілий спектр різних видів діяльності, починаючи з попередньої обробки тютюну та завершуючи відвантаженням готової продукції клієнтам компанії. До основних відділів функції Виробництва, що зосереджена на Прилуцькій тютюновій фабриці, належать:

  • Виробничий відділ (тютюновий та сигаретний цехи) — у Бритіш Американ Тобакко Україна все починається з безпосереднього виробництва наших продуктів. Команди, відповідальні за це, мають ключове значення для нашого успіху. Саме вони піклуються про те, щоби наш споживач отримав високоякісний продукт, що відповідає його запитам.
  • Ланцюжок постачання — ця галузь охоплює всі процеси, включно з плануванням, закупівлями та логістикою. У фокусі нашої уваги — ефективне, безпечне і стабільне постачання продукції найвищої якості для забезпечення сталого зростання бізнесу й надання нашому споживачу продукту найвищого класу.
  • Інженерний відділ — його робота, насамперед, спрямована на забезпечення раціонального використання ресурсів компанії, підтримку й ремонт виробничих, складських та офісних приміщень фабрики. Крім того, зі зростанням складності виробництва посилюється потреба в запровадженні нового та модернізації наявного устаткування. Підрозділи відділу відповідають за обслуговування обладнання, що забезпечує комунікації фабрики, підтримку й технічне обслуговування виробничих приміщень, ведення та запровадження проектів на виробництві.
  • Відділ впровадження нового продукту на ринку забезпечує на виробництві підтримку постійного вдосконалення наявної продукції та запусків новинок.
  • Відділ охорони праці покликаний забезпечувати на виробництві політику компанії у сфері безпеки праці й охорони довкілля. Бритіш Американ Тобакко Україна дотримується всіх вимог законодавства з охорони праці, керується у своїй роботі екологічними стандартами світового рівня та інвестує значні кошти в мінімізацію негативного впливу виробництва на довкілля.
  • Відділ якості. Якість продукції — пріоритет для Бритіш Американ Тобакко Україна. Передусім, продукція має відповідати потребам споживача, що постійно змінюються. Відділ веде постійний контроль та аналіз якості продукції, що випускається, а також управляє системами якості, що запроваджені на виробництві.

Що ви здатні привнести

Драйв. Амбіції. Лідерський потенціал. Це ті якості, які прокладають шлях до видатної кар’єри на Виробництві. У якому б відділі ви не працювали, ви долучитесь до спільної справи — робити найкраще для наших споживачів та нашого бізнесу.

Що ви отримаєте

Сам масштаб нашого глобального виробництва відкриває можливості, яких немає в інших галузях. Так, конкуренція надзвичайно висока, і ми очікуємо, що ви будете здатні викластися на повну задля того, аби спільними зусиллями прийняти цей виклик. Ми завжди винагороджуємо працівників за якісну роботу й надаємо їм свободу визначати свій власний кар’єрний шлях і сферу застосування здібностей.

Вакансії в Україні
Вакансії в Україні

Стати частиною успішної команди

max
large
medium
small
mobile