Випускників та молодих фахівців

Global Graduate Programme

Про програму

Амбіційність. Сміливість. Прогресивність. Співпраця. Адаптивність. Усе це якості справжнього лідера. Ти володієш ними?
Приєднуйся до Global Graduate Programme — міжнародної програми розвитку майбутніх бізнес-лідерів, що готує тебе до твоєї першої менеджерської позиції всього за 18 місяців!
Структура Global Graduate Programme унікальна. З першого дня ти виконуватимеш реальну роботу. Потім ти продовжиш розвиватися у своїй майбутній менеджерській ролі під керівництвом і за підтримки коуча й ментора. Після успішного випуску з програми ти самостійно будеш вести ввірений тобі напрям.

Обирай кар’єру в:

Маркетинг і продажі

Глобальні горизонти. Легендарні бренди. Жорстка конкуренція. Складне регуляторне середовище.
Це те, що відрізняє маркетинг у БAТ від інших компаній, роблячи його захоплюючим, цікавим і сповненим викликів.

Твоя роль:
Ти познайомишся з основами торгового маркетингу на реальній посаді торгового представника, зрозумієш як працювати з роздрібними й оптовими клієнтами й оптимізувати шляхи виведення продукції на ринок.

Потім ти будеш працювати з торговими марками і їхнім позиціонуванням, у тісній співпраці з агенцією візьмеш участь у запуску нових брендів. Навчишся використовувати інструменти маркетингових досліджень, які лежать в основі прийняття стратегічних рішень.

У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній із таких областей: бренд маркетинг, торговий маркетинг і дистрибуція, стратегічне планування та дослідження ринку.

Виробництво

Наше виробництво має глобальні масштаби, ми виробляємо та експортуємо нашу продукцію до 6 країн світу. На кожному етапі виробництва ми використовуємо інновації та новітні технології для забезпечення найкращих результатів нашого бізнесу.

Твоя роль:

 • виробництво
 • інженерний відділ
 • інновації у сфері продуктів (робота з командами маркетингу і продажів, наукових досліджень і розробок для винаходу нових продуктів)
 • планування виробництва
 • логістика

У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній із цих областей.

Фінанси

Маючи ключове значення при ухваленні важливих рішень для бізнесу, працівники фінансового підрозділу роблять набагато більше, ніж планування бюджету або аналіз звітів. Вони працюють у партнерстві з іншим підрозділами задля підвищення прибутковості компанії та постійного зростання бізнесу. Наші експерти у фінансах допомагають колегам з інших відділів компанії в управлінні ризиками, оптимізації грошового обігу та капіталу. Ми також докладаємо зусиль задля розвитку нашого бізнесу та підвищення його цінності для акціонерів, а також розвиваємо в працівниках культуру бережливого використання коштів компанії. Бритіш Американ Тобакко по-справжньому глобальна організація, тому ти знайдеш тут безліч можливостей для побудови успішної кар’єри у фінансах і, безсумнівно, отримаєш винагороду за свої результати.

Твоя роль:

 • корпоративні фінанси
 • комерційні фінанси
 • бухгалтерія
 • оподаткування

У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній із цих областей.

Жодна інша організація не пропонує такий досвід, як ВАТ. Цей досвід захоплює. Він на межі можливостей. Він максимально розкриває потенціал.
Global Graduate Programme — старт твоєї успішної і стрімкої кар’єри в міжнародній компанії.

Про твій розвиток

Твоя кар’єра у твоїх руках! Ми надаємо великі можливості для навчання й розвитку на рівні світових стандартів, скористайся ними!

Ознайомча програма
Уже на самому початку ти дізнаєшся про те, як працює бізнес компанії по ланцюжку «from Seed to Smoke», що допоможе тобі усвідомити свою роль у ньому й ефективно включитися в роботу із самого початку.

Академія Бритіш Американ Тобакко
У рамках Програми її учасники з усіх куточків земної кулі зберуться в Академії Бритіш Американ Тобакко, у самому серці Англії. Навчання в Академії допоможе тобі розширити знання й розвинути та удосконалити навички лідерства. А ще це можливість поспілкуватися з топ-менеджерами компанії й завести друзів з усього світу!

Навчання світового класу
Різноманітні цікаві тренінги — про продукт, проектний менеджмент, лідерські навички, навички розвитку власного потенціалу та багато іншого. Також у твоєму розпорядженні внутрішня навчальна онлайн платформа, де ти знайдеш понад три тисячі курсів.

Про твоє майбутнє

Ми розглядаємо Global Graduate Programme як трамплін для видатної кар’єри і блискучих досягнень у Бритіш Американ Тобакко. Існує величезна кількість різних сценаріїв кар’єрного росту. Нижче один із варіантів побудови кар’єри в Бритіш Американ Тобакко за 5 років:

Global Graduate Programme
Розуміння споживачів, інтенсивний розвиток своїх навичок і напрацювання практичного досвіду, необхідного для менеджерської позиції в обраному напрямі.

Менеджер
Розвиток і зміцнення функціональних знань і лідерських якостей, глибшого розуміння споживачів. Ви отримаєте досвід управління командами і процесами, наприклад, у ролі бренд-менеджера, менеджера регіональної команди торгового маркетингу, менеджера з досліджень ринку, керівника виробничої дільниці, менеджера з планування процесу постачання тощо.

Керівник напряму
Напрацьовані на цей час знання й навички управління допоможуть самостійно управляти основними бізнес-напрямками, мати в підпорядкуванні великі команди, у тому числі міжнародні (наприклад, керувати групою брендів або процесом планування і виробництва в декількох країнах).

Відбір до програми

Вимоги до кандидатів:

 • випускники вишів 2017–2020 рр.
 • англійська мова — Upper Intermediate +
 • лідерські навички: ентузіазм і амбітність, здатність швидко навчатися, прагнення досягти результату в роботі, прагнення оптимізувати й покращувати, вміння обстоювати точку зору.
 • готовність до переїзду
 • досвід роботи від 1 року (включно зі стажуванням й частковим працевлаштуванням) буде перевагою
 • водійські права категорії B і активний досвід водіння (МКП) обов’язковий для кандидатів напряму Маркетингу

Вакансії в Україні
Вакансії в Україні

Стати частиною успішної команди

max
large
medium
small
mobile