Професіоналів

Ми цінуємо талановитих людей та активно шукаємо професіоналів з різноманітним досвідом, які на різних етапах своєї кар’єри готові приєднатися до нас.

Бритіш Американ Тобакко дотримується високих стандартів підбору персоналу та корпоративної культури. Ухвалюючи рішення про запрошення на роботу до компанії, ми беремо до уваги відповідність кандидата вимогам відкритої вакансії, нашим корпоративним цінностям та його потенціал щодо подальшого розвитку.

Кар’єра в Бритіш Американ Тобакко надає безліч можливостей для розвитку. Нас обирають досвідчені професіонали. Ми всіляко намагаємося сприяти розвитку та самореалізації наших працівників. Велика увага приділяється плануванню розвитку, постановці правильних цілей та їхньому постійному перегляду. Після цього ми обговорюємо не лише досягнення, але й як та чому навчився співробітник. Усі можливості розвитку базуються на індивідуальних заслугах та передбачають призначення в різних підрозділах у межах відділу, призначення в інші відділи або в інших країнах.

Наші працівники пишаються тим, що стали частиною глобальної міжнародної компанії з високими професійними стандартами та відмінною корпоративною культурою. Вони також поважають нашу принципову позицію соціальної відповідальності в тютюновій галузі.

Вакансії в Україні
Вакансії в Україні

Стати частиною успішної команди

max
large
medium
small
mobile