Кар’єрний розвиток

Ми розуміємо кар’єру як довгострокову перспективу та інвестуємо в потенціал своїх працівників. Кар’єра — це також справжнє партнерство.

На кожному етапі роботи у вас буде підтримка і безліч можливостей для професійного зростання разом із колегами, а також розвитку за допомогою різноманітних тренінгів.

У кінцевому рахунку, ми очікуємо, що ви самостійно будете управляти своїм планом розвитку. Ми підтримуємо тих, хто прагне бути почутим і постійно вдосконалює свою роботу. Ми очікуємо, що як майбутній лідер, ви будете працювати над собою через навчання, прагнучи нових ідей і призначень.

Покоління лідерів

Залучаючи і приймаючи на роботу лише найкращих, ми створюємо наступне покоління лідерів, яким ми допомагаємо досягати вагомих результатів, розвиватися й розкривати свій лідерський потенціал. Будучи невід’ємною частиною нашої корпоративної стратегії, створення наступного покоління лідерів допомагає розвиватися нам, як сталому бізнесу. Нашим працівникам це надає можливість отримати простий та інтегрований досвід, який заохочує їх приймати на себе зобов’язання зі створення наступного покоління лідерів.
.
Лідер у нашій компанії повинен:

  • керувати бізнесом, що означає діяти в інтересах бізнесу і споживачів, мислити стратегічно, досягати необхідних результатів і відповідати за них, пропонувати зміни та інновації
  • керувати людьми, що означає розвивати лідерів та команди, співпрацювати та впливати на інших, швидко вчитися та пристосовуватися до нових обставин, бути амбіційним, сміливим та стійким

Оскільки ми зосереджені на створенні нашого власного наступного покоління лідерів, для нас важливо, щоби ви піклувалися про власне кар’єрне зростання. Ми бачимо вас як майбутнього лідера, тому прагнемо, щоби ви самі взяли на себе відповідальність щодо власного плану розвитку. Ви матимете всю необхідну підтримку для досягнення нових висот за допомогою чотирьох принципів для планування вашої кар’єри:

1. Сталий рівень високої результативності

Спочатку ви повинні продемонструвати стабільно високі результати як у вашій роботі, так і в службових стосунках. На практиці це означає отримання принаймні однієї оцінки «відмінно» за результатами трирічної атестації.

2. Зміцнення свого лідерського потенціалу

Лідерські якості повинен мати кожний наш працівник, саме лідерство чітко визначено в компанії як необхідний компонент для кожного етапу кар’єри і вирішення питань управління персоналом і бізнесом. Ви повинні постійно розвивати свої лідерські навички та регулярно отримувати зворотній зв’язок від вашого лінійного керівника та колег, щоб оцінити, наскільки добре ви виконуєте завдання.

3. Фокус на критичному досвіді

Розвиток вашої кар’єри залежить від певного ключового досвіду. На кожному етапі ви повинні будете здобути певні навички та здібності, перш ніж перейти на наступний рівень. Такими навичками будуть:

  • Управління людьми
  • Управління проектами
  • Бізнес та комерційні рішення
  • Функціональна експертиза
4. Створення власного плану розвитку

Ми рекомендуємо вам чітко окреслити цілі з розвитку, обговорюючи їх регулярно з вашим лінійним керівником і колегами. Наша адаптивна модель навчання є потужною базою для розробки та реалізації збалансованого плану професійного зростання.

Адаптивна модель навчання

Для того, щоби навчатися ефективно, важливо знайти гнучкі способи отримання нових знань і навичок. Тому наша модель навчання «70:20:10» (70 відсотків — навчання на робочому місці, 20 — через спілкування з більш досвідченими колегами, 10 — у рамках формальних тренінгів) є чудовим доповненням до цього принципу.

У Бритіш Американ Тобакко адаптивне навчання передбачає, що план розвитку працівника ґрунтується на базі активностей 70:20, з додаванням до цього структурованого навчання — наприклад, онлайн-курсів, а також віртуальних та класних занять.

max
large
medium
small
mobile