Винагорода

Наш підхід до винагород та заохочень є простим, прозорим та послідовним на понад 200 ринках, де ми працюємо.

Наше розуміння винагороди

Наші люди працюють дуже наполегливо й сумлінно, і ми хочемо забезпечити їх гідною винагородою. Ми регулярно відстежуємо, що роблять у цьому напрямку інші компанії для своїх співробітників, і цікавимося в наших працівників, що найбільш мотивує їх. У результаті ми розробили якісно нову стратегію, яка забезпечує конкурентоспроможність пропонованої нами винагороди, її узгодженість із бізнес-результатами та відповідність умовам локального ринку.

Наш компенсаційний пакет

Ми можемо сказати з упевненістю, що прагнемо аби найкращі таланти з усього світу приєдналися до нас. І ми готові справедливо й чесно їх винагороджувати. Тож ви можете розраховувати на гнучкий графік робочого дня для офісних працівників, конкурентоспроможну зарплату, велику кількість бонусів, пільг і довгострокових винагород, спрямованих на залучення передових професіоналів.

Ми пропонуємо один із найпривабливіших компенсаційних пакетів на ринку праці. Розмір винагороди залежить від індивідуальних результатів роботи співробітника й діяльності компанії загалом.

Наш соціальний пакет включає в себе добровільне медичне страхування і страхування життя та часткове покриття послуг медичного страхування для членів родини працівників.

Бритіш Американ Тобакко Україна є невід’ємною частиною однієї з провідних транснаціональних компаній у світі, що працюють у сфері товарів народного споживання. Ми зацікавлені в тому, аби наші співробітники залишались із нами надовго і відчували впевненість у завтрашньому дні.

max
large
medium
small
mobile