Проведено семінар «Чергові зміни з оподаткування та бухгалтерського обліку» для бухгалтерів підприємства м. Чернігова та району

 

Проведено семынар «Чергові зміни з оподаткування та бухгалтерського обліку» для бухгалтерів підприємства м.Чернігова та району

04 серпня 2015 року за сприяння Центру підтримки підприємництва організовано проведення семінару для бухгалтерів підприємств міста і району. Авторський семінар-практикум на тему «Чергові зміни з оподаткування та бухгалтерського обліку» провів Цурій Василь Кузьмич – консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, керівник аудиторської компанії «Цурій-Аудит» м. Чернігів.

Темою семінару стали поточні зміни в законодавстві, зокрема: електронне адміністрування ПДВ, зміна підходів щодо обліку податку на прибуток, виплати мобілізованим працівникам, зміни в вимогах та в використанні реєстраторів розрахункових операцій та інші поточні питання. Всі присутні на семінарі отримали друковану добірку інформаційних матеріалів на теми, які обговорювались, а також диск із корисною інформацією.

Для тих, хто зацікавлений отримувати запрошення на подібні заходи, є можливість надіслати свою електронну адресу на електронну адресу Центру підтримки підприємництва pryluky_business@ukr.net.

Довідково: Центр підтримки підприємництва Прилуцької міської ради створений при підтримці АТ Тютюнової компаній «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Україні. Фахівці центру надають безкоштовні консультації з юридичних та бухгалтерських питань суб’єктам господарювання міста і району. Центр підтримки підприємництва працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса pryluky_business@ukr.net.

max
large
medium
small
mobile