Міжнародний досвід

Кожен працівник долучається до міжнародної діяльності Бритіш Американ Тобакко з першого дня своєї роботи. Наш бізнес від самого свого народження є міжнародним.

Глобальна мобільність

Впроваджена нами глобальна стратегія мобільності є вкрай важливою для планування бізнесу та вашої кар’єри. Вона надає нам можливість залучати найбільш талановитих працівників у випадках, коли необхідно досягти видатних результатів. Це дає вам безцінний досвід роботи за кордоном разом з усіма відповідними перспективами.

Сьогодні в рамках глобальної стратегії мобільності здійснюється понад 1000 міжнародних переведень на понад 200 ринках, які створюють безліч можливостей для тимчасової та постійної роботи за місцем призначення. Доведіть нам, що у вас є талант і потенціал для досягнення нашого майбутнього успіху — і світ відкриється перед вами.

Глобальний досвід

Міжнародні призначення мають ключове значення для набуття нових навичок і досвіду, які знадобляться вам для роботи в такій великій міжнародній компанії, як наша. Однак, для того, щоб досягти успіху, на міжнародні призначення слід відправляти відповідних працівників у потрібний для цього час. Ми сприяємо розкриттю потенціалу наших співробітників та отриманню ними нового досвіду на інших ринках, і ми всіляко заохочуємо наших людей скористатися можливістю поїхати працювати до іншої країни.

Робота в Бритіш Американ Тобакко надає можливість регулярно відвідувати інші країни для професійного розвитку:

  • міжнародні ділові поїздки;
  • відвідування ринків;
  • навчальні програми;
  • семінари;
  • галузеві, навчальні і виробничі конференції.

Глобальні відносини

Міжнародне співробітництво закладене в ДНК нашої компанії: якщо ви керуєте бізнесом на понад 200 ринках, які виходять за географічні й культурні межі, — без цього не обійтись. На вас очікує регулярна співпраця з іноземними колегами, обмін досвідом і можливість впливати на глобальні бізнес рішення. Це може передбачати роботу в складі віртуальних команд, прийняття на себе відповідальності за додаткові ринки або використання ваших навиків і вмінь у міжнародних проектах. Навіть ваш повсякденний розвиток може стати глобальним, якщо людина, яка може бути найкращим наставником для вас, перебуває за кордоном.

max
large
medium
small
mobile