Виробництво

Виробництво тютюнової продукції – складний глобальний бізнес. Бритіш Американ Тобакко володіє 45 фабриками у 42 країнах світу.

Компанії Групи випускають понад 686 млрд штук сигарет (станом на кінець 2017 року). Окрім сигарет наші фабрики також виробляють сигари, тютюн для самокруток, люльковий тютюн та бездимний снус.

Разом із тютюновим листям ми закуповуємо інші різноманітні товари та послуги від постачальників з усього світу. Ми заохочуємо наших постачальників до постійного вдосконалення бізнес практик, ефективності, якості, інновацій та корпоративної відповідальності.

На фабриці

Коли оброблене тютюнове листя надходить на фабрику, спочатку перевіряють його якість, після чого обережно змішують з іншими інгредієнтами — залежно від рецептури це можуть бути ароматичні речовини або експандований тютюн. На цьому етапі контроль різних сортів тютюну і складників тютюнової мішки має найважливіше значення, тому дедалі частіше управління серійним виробництвом покладається на обчислювальну техніку, яка контролює різноманітні параметри виробництва.

Вміст вологи також має суттєве значення. Надто сухий листок кришиться в переробці, тоді як надто вологий може зіпсуватися під час зберігання. Тютюн, відібраний для змішування, обробляють чітко відміреним об’ємом пари й води, після чого він стає еластичним, придатним до подрібнення та подальшого формування в сигарети. Потім усувається надмірна волога і проводиться заключна перевірка якості отриманої мішки.

Виробництво сигарет, яке колись було цілковито ручною працею, сьогодні майже повністю автоматизоване: до сигаретної машини безперервно подається різаний тютюн, сигаретний папір і фільтри. Якість — першочерговий пріоритет для Бритіш Американ Тобакко. Кожна сигарета проходить автоматичний контроль якості, що дозволяє впевнитися в її відповідності всім наявним вимогам.

Пакувальні машини розкладають готові сигарети в пачки, обгортають плівкою й пакують у блоки й короби. На всіх цих етапах відбувається ретельна перевірка якості, що гарантує надійний захист продукції, перш ніж упаковані короби будуть готові до відвантаження.

max
large
medium
small
mobile