Ми – Бритіш Американ Тобакко Україна

Бритіш Американ Тобакко Україна вже понад двадцять п'ять років успішно працює на українському ринку та пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку.

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності — така довгострокова мета компанії. Водночас, ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за кількісними обсягами та фінансовими показниками, а й бездоганна репутація компанії та сприятливі умови праці для працівників.

Багатомільйонні інвестиції компанії Бритіш Американ Тобакко в Прилуцьку тютюнову фабрику дали змогу модернізувати обладнання, збудувати на місці старих виробничих потужностей нове сучасне високотехнологічне підприємство, що включає тютюновий та сигаретний цехи, адміністративну будівлю, енергоцентр та склад готової продукції. Інвестиції групи забезпечили початок випуску нової продукції та поліпшення умов праці понад 400 працівників фабрики. Усе це дозволило забезпечити динамічний розвиток бізнесу.

Портфель нашої компанії включає такі міжнародні марки як KENT, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — «Прилуки Особливі». Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Нідерландів (для мережі Duty Free найбільших аеропортів світу).

Бритіш Американ Тобакко Україна робить вагомий внесок у розвиток держави. За підсумками 2019 року Бритіш Американ Тобакко Україна перерахувала понад 13,9 млрд. грн. податків до державного бюджету.

Бритіш Американ Тобакко Україна дотримується високих стандартів соціальної відповідальності. Наше бачення відповідальної тютюнової компанії, яке викладене в Принципах ведення бізнесу, полягає у взаємній вигоді, відповідальному контролю за продукцією та сумлінній корпоративній поведінці.

max
large
medium
small
mobile