Ми – ВАТ Україна

BАТ Україна вже тридцять років успішно працює на українському ринку та пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку.

BАТ Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності — така довгострокова мета компанії. Водночас, ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за кількісними обсягами та фінансовими показниками, а й бездоганна репутація компанії та сприятливі умови праці для працівників.

Багатомільйонні інвестиції компанії BАT в Прилуцьку тютюнову фабрику дали змогу модернізувати обладнання, збудувати на місці старих виробничих потужностей нове сучасне високотехнологічне підприємство, що включає тютюновий та сигаретний цехи, адміністративну будівлю, енергоцентр та склад готової продукції. Інвестиції групи забезпечили початок випуску нової продукції та поліпшення умов праці понад 400 працівників фабрики. Усе це дозволило забезпечити динамічний розвиток бізнесу.

Портфель нашої компанії включає такі міжнародні марки як KENT, Rothmans, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — Прилуки. Продукція BАТ Україна експортується до Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Королівства Саудівської Аравії.

BАТ Україна робить вагомий внесок у розвиток держави. За підсумками 2022 року ВАТ Україна перерахувала понад 23,7 млрд. грн. податків до державного бюджету.

BАТ Україна дотримується високих стандартів соціальної відповідальності. Наше бачення відповідальної тютюнової компанії, яке викладене в Принципах ведення бізнесу, полягає у взаємній вигоді, відповідальному контролю за продукцією та сумлінній корпоративній поведінці.

max
large
medium
small
mobile