Група Бритіш Американ Тобакко

Глобальний бізнес з великою історією та захоплюючим майбутнім

BAT – провідна мультикатегорійна компанія, що провадить діяльність у сегменті споживчих товарів. На сьогодні Група, що була заснована ще у 1902 році, є дійсно глобальною компанією – в ній працюють понад 53 000 людей у всьому світі, компанія присутня на понад 180 ринках та має фабрики у понад 40 країнах.

Глобальний бізнес Групи розділений на чотири регіони із 150 мільйонами споживачів та 11 мільйонами точок продажу. Присутність Групи збалансована розвиненими ринками та ринками, що швидко розвиваються.

Портфель BAT складається із традиційних тютюнових продуктів, таких як, наприклад, сигарети, та широкого переліку продуктів, які не передбачають процес горіння. До останніх належать Нові Категорії продуктів із потенційно зниженим ризиком – продукти для паріння, продукти для нагрівання тютюну, а також сучасні оральні продукти, включно із безтютюновими подушечками, та традиційні оральні продукти, такі як снюс та снаф.

Головний офіс Групи розташований у Лондоні. Акції компанії котуються на Лондонській фондовій біржі. У 2019 році доходи Групи склали £25.8 мільярдів, а прибуток від операційної діяльності – понад £9 мільярдів.

max
large
medium
small
mobile