Доступ

Бритіш Американ Тобакко прагне зробити свої веб-сайти доступними для максимально широкої аудиторії, незалежно від рівня технологій та навичок, якими володіють користувачі.

Для цього ми намагаємося максимально точно дотримуватися відповідних стандартів та рекомендацій і безперервно працюємо над забезпеченням доступності нашого сайту і простоти користування ним.

Наша мета — відповідати рівню АА згідно з Рекомендаціями із забезпечення доступності веб-контенту (WCAG) 2.0, що видані Консорціумом всесвітнього павутиння  (W3C) Ці рекомендації роз’яснюють, як можна створити веб-контент більш доступним для людей з обмеженими можливостями. Окрім того, відповідність цим рекомендаціям зробить користування мережею Інтернет простішим та зрозумілішим для всіх користувачів.

Цей веб-сайт було створено з використанням програмного коду, що відповідає стандартам W3C для XHTML та каскадних таблиць стилів (CSS). Контент сайту коректно відображається в сучасних браузерах, а використання сумісного XHTML / CSS коду дає достатні підстави вважати, що й нові браузери, які можуть бути розроблені в майбутньому, зможуть відображати його коректно.

Наш сайт спроектований у такий спосіб, щоби його операційні характеристики не залежали від особливостей браузера, яким ви користуєтеся.

Для оптимізації доступу до сайту були передбачені різні функціональні можливості, серед яких: зміна розміру сторінки, збільшення контрастності, а також наявність посилань, що дозволяють швидко знаходити потрібний матеріал.

Ми завжди прагнемо дотримуватися встановлених стандартів доступності та зручності для користувача, наскільки це можливо. Проте, щодо окремих аспектів функціонування сайту це об’єктивно неможливо.

Ми безперервно переглядаємо наші рішення у світлі оновлень прийнятих рекомендацій із питань забезпечення доступу і відповідних стандартів, прагнучи до уніфікації рівня загальної доступності в рамках сайту загалом.

Якщо у вас виникли будь-які труднощі під час користування нашим сайтом, будь ласка, зв’яжіться з нами.

max
large
medium
small
mobile