BAT розпочинає Тиждень ESG (Тиждень управління охороною довкілля та соціальними програмами) привертаючи увагу на сталий розвиток

 

  • BAT відзначає успіхи в реалізації програми сталого розвитку, розпочинаючи Тиждень ESG
  • BАТ концентрується на пріоритетних цілях ESG для побудови кращого майбутнього (A Better Tomorrow™) для всіх стейкхолдерів
  • BAT прагне зменшити вплив бізнесу на здоров’я, плануючи збільшити кількість споживачів категорій продуктів нового покоління до 50 млн осіб до 2030 року

Лондон, 1 березня 2021 р.: BAT розпочинає спеціальний тиждень для висвітлення своїх цілей і досягнень у сфері управління охороною довкілля та соціальними програмами (ESG). Використовуючи цифрові канали комунікацій, компанія протягом усього тижня розповідатиме зовнішньому світу свою історію сталого розвитку.

У 2020 році компанія анонсувала свою нову корпоративну мету досягти кращого майбутнього (A Better Tomorrow™) за рахунок зменшення впливу бізнесу на здоров’я, визнаючи пріоритетність сталого розвитку . З березня минулого року компанія BAT:

Які амбітні цілі компанія поставила перед собою у 2020 році?
  • Збільшити кількість споживачів продуктів нового покоління до 50 мільйонів осіб до 2030 року
  • Досягти вуглецевого нейтралітету до 2030 року і прискорити досягнення інших екологічних цілей до 2025 року*
  • Відмовитися від зайвого використання одноразової пластикової тари й забезпечити умови для повної переробки пластикової упаковки**

Перетворення компанії цим не обмежуються. У грудні 2020 року ВАТ заявила про початок клінічних досліджень на людях своєї вакцини від COVID-19, ще раз підкресливши відданість інноваціям та науці. Крім того, минулого тижня BAT повідомила про успіхи в досягненні своєї амбітної мети розширити коло споживачів продуктів нового покоління, кількість яких подвоїлася в другому півріччі 2020 року.

Кінгслі Уїтон [Kingsley Wheaton], Директор із маркетингу Групи «ВАТ»: «Одним із ключових зобов’язань, які ми взяли на себе у 2020 році, було регулярне відстеження досягнутих нами успіхів у сфері сталого розвитку і звітування про них. Цей новий Тиждень ESG надає нам можливість розповісти зовнішньому світу про наші регулярні успіхи в реалізації нашої амбітної мети зменшити вплив бізнесу на здоров’я».

По завершенні Тижня ESG 9 березня відбудеться презентація Річного звіту ВАТ про охорону довкілля та соціальні програми ESG, у якому будуть наведені відомості про всі ініціативи та досягнення компанії у сфері сталого розвитку.

Стежте за хештегом #BATesgweek на Twitter, щоби дізнаватися про наші амбітні цілі та успіхи у сфері сталого розвитку.

Про Групу «BAT»

BAT – провідна мультикатегорійна компанія, заснована в 1902 році, що провадить діяльність у сегменті споживчих товарів. Наша мета полягає в тому, щоби побудувати краще майбутнє (A Better Tomorrow™) завдяки зниженню впливу бізнесу на здоров’я, зокрема:

  • пропонуючи нашим повнолітнім споживачам широкий вибір продуктів, що несуть задоволення з меншим ризиком
  • продовжуючи відверто говорити про те, що класичні сигарети становлять серйозні ризики для здоров’я, і що єдиним способом уникнути цих ризиків є рішення не починати палити або відмовитися від куріння
  • заохочуючи курців переходити на альтернативні продукти зі зменшеним ризиком, що підтверджено науковими даними***
  • відстежуючи і звітуючи про успіхи наших перетворень

Компанія оголосила про свою мету збільшити кількість споживачів продуктів нового покоління до 50 мільйонів осіб до 2030 року, а також отримати у 2025 році дохід від категорій продуктів нового покоління в розмірі не менше 5 млрд фунтів стерлінгів.

Примітки
* На основі викидів еквіваленту двоокису вуглецю ( CO2-е) Сфер охоплення 1 і 2.
** В цілому, станом на 2025 поставлено такі цілі: уникнення зайвого використання одноразової пластикової упаковки; пластикова упаковка повинна мати можливість на 100% повторно використовуватися, перероблятисяабо піддаватися компостуванню; частка переробної тари повинна становити не менше 30% від загального обсягу пластикової упаковки.
*** Виходячи з наукових даних і припущення, що всі споживачі відмовляться від куріння на користь споживання альтернативних продуктів. Ці продукти не є абсолютно безпечними і викликають залежність.

Цей текст містить посилання на документи англійською мовою.

 
max
large
medium
small
mobile