Інститут Top Employers вкотре визнав Бритіш Американ Тобакко одним із Кращих Роботодавців України, Європи та світу у 2021 році

 

Визнання компанії одним із Кращих Роботодавців – доказ наявності найкращих умов праці, прогресивних практик управління персоналом та привабливості працедавця для співробітників. Цю високу нагороду компанія отримує четвертий рік поспіль.

Top_Employer_Ukraine_2021   Top_Employer_Europe_2021   Top_Employer_Global_2021      

The Top Employers Institute сертифікує організації за результатами їхньої участі у HR Best Practices Survey (оцінка кращих практик з управління персоналом). Це дослідження охоплює 6 HR-напрямів, що складаються з 20 тем таких, як стратегія розвитку талантів, робоче середовище, залучення талантів, навчання та розвиток, добробут, різноманітність та інклюзивність і багато інших.

«Незважаючи на складний рік, який ми пережили, і який, безумовно, вплинув на компанії по всьому світу,  Бритіш Американ Тобакко продовжує демонструвати вміння вдало впроваджувати стратегії, в яких людина завжди відіграє головну роль. Ми з гордістю ділимося цьогорічним оголошенням і вітаємо компанії, які пройшли сертифікацію програмою Top Employers Institute у своїх країнах» – сказав Девід Плінк, головний виконавчий директор The Top Employers Institute.

«Четверте поспіль визнання нашої компанії одним із Кращих Роботодавців – це привід для гордості і, водночас, стимул для ще більш кропіткої роботи у сфері управління персоналом та забезпечення Бритіш Американ Тобакко дійсно найкращими фахівцями на ринку. Незважаючи на всі виклики минулого року, ми з впевненістю увійшли у 2021 р., забезпечивши найвищі стандарти для всіх наших працівників. Ми й надалі докладатимемо зусиль для того, щоби залишатися зразковим роботодавцем для чинних співробітників і бажаним місцем роботи для потенційних кандидатів. Робота в ВАТ – це не лише комфортні й справедливі умови праці, але й щира і тепла атмосфера справді дружнього кола однодумців», — розповіла Катерина Крилова, HR директор Бритіш Американ Тобакко Україна.

The Top Employers Institute сертифікував понад 1600 організацій у 120 країнах/регіонах на п’яти континентах.


Довідка

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи British American Tobacco.

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області – у компанії працює близько 1000 осіб, з них – близько 500 у Прилуках.

В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки як Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — Прилуки.

У вересні 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна випустила на ринок України революційний продукт із потенційно зниженим ризиком – пристрій для нагрівання тютюну glo™.

Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Болгарії, Казахстану та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

За підсумками 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 в Україні серед приватних компаній та перерахувала понад 16,1 млрд. грн. до державного бюджету.

Сукупні інвестиції в модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках та розвиток компанії складають понад 550 млн дол. США.

Про Top Employers Institute

The Top Employers Institute — глобальний уповноважений орган із сертифікації видатних досягнень у створенні найкращих умов праці для робітників, що прагне прискорити вплив стратегій управління персоналом задля збагачення світу праці. Завдяки програмі сертифікації, організації мають можливість оцінювати та покращувати їхнє робоче середовище. Заснований 30 років тому, The Top Employers Institute сертифікував понад 1600 організацій у 120 країнах/регіонах. Ці сертифіковані Кращі Роботодавці позитивно впливають на життя понад 7,000,000 працівників у всьому світі.

Top Employers Institute. Для кращого світу праці.

max
large
medium
small
mobile