Top Employer 2019

Бритіш Американ Тобакко Україна другий рік поспіль визнано одним із Кращих Роботодавців Європи та України

Бритіш Американ Тобакко Україна отримала почесне офіційне визнання від дослідницького Інституту Top Employers за відмінні умови праці, створені для працівників компанії. Також вперше звання Кращий Роботодавець 2019 року отримали представництва Бритіш Американ Тобакко в Казахстані та Узбекистані, які структурно підпорядковані українському офісу компанії.

Top Employer Europe 2019  Top Employer Ukraine 2019

The Top Employers Institute – незалежна компанія із сертифікації управління персоналом – щороку проводить міжнародні дослідження, за результатами яких визначає провідних роботодавців у світі. Організації, що сертифіковані як Кращі Роботодавці, присвячують себе забезпеченню найкращого робочого середовища для працівників, завдяки їхнім прогресивним практикам управління персоналом, які можна узагальнити визначенням «Люди – це найголовніше».

The Top Employers Institute оцінює конкурсантів за глобальною методикою. Для того, щоби отримати сертифікат, організація повинна успішно пройти тестування. Воно складається із понад 100 питань, які висвітлюють 600 практик із розвитку працівників за 10 напрямами:  Стратегія розвитку талантів, Планування персоналу, Залучення талантів, Адаптація під час прийому на роботу, Навчання та розвиток, Керування результатами діяльності, Розвиток лідерських здібностей, Управління кар’єрою та наступництвом, Компенсації та пільги, Культура компанії. The Top Employers Institute оцінює впровадження цих практик та вивчає, як вони підтримуються стратегіями організації.

«Ми вважаємо, що організації, які пройшли сертифікацію у 2019 році, створили виняткові умови для працівників і прагнуть розвивати ці практики із думкою, в першу чергу, про людей. Ці компанії допомагають збагатити світ праці своєю відданістю досконалості в управлінні персоналом, і через це вони визнані найкращими роботодавцями», – зазначив Девід Плінк, головний виконавчий директор The Top Employers Institute.

«Сьогодні Бритіш Американ Тобакко Україна є центром управління величезним регіоном UCCAB, до якого входять 12 країн і в якому працюють понад 2,5 тисячі людей. Україна – найбільший ринок регіону з понад 1100 працівниками, половина з яких працюють у Прилуках. Представництва БАТ в Казахстані та Узбекистані також дуже великі за чисельністю співробітників. Тому для нас це потрійна перемога – одразу три найбільші ринки отримали почесне визнання і стали Кращими Роботодавцями 2019 року. Для українського офісу це вже друга нагорода поспіль. Це підтвердження того, що ми дійсно створили та підтримуємо виняткові умови праці, розвиваємо та піклуємося про людей, які обрали нас», — розповіла Світлана Мазур, директор з управління персоналом субрегіону UCCAB (Україна, країни Кавказу, Центральної та Південної Азії, Молдова та Білорусь).

max
large
medium
small
mobile