Top Employer 2020

Бритіш Американ Тобакко Україна третій рік поспіль визнано одним із Кращих Роботодавців

Інститут Top Employers визнав Бритіш Американ Тобакко одним із Кращих Роботодавців України, Європи та світу у 2020 році. Цю нагороду компанія отримує вже третій рік поспіль.

Top Employer Ukraine 2020  Top Employer Europe 2020  Top Employer Global 2020

У Інституті Top Employers впевнені, що компанії, які пройшли сертифікацію, створили для своїх працівників найкращі умови роботи через впровадження прогресивних практик управління персоналом, у яких людина завжди відіграє головну роль.

«Для того, щоби бути визнаним одним із Кращих Роботодавців, компанія повинна довести, що впровадження її стратегії з управління персоналом збагачує світ роботи її працівників. Сертифіковані учасники є яскравим прикладом відданості людям. Вони постійно прагнуть надавати більше можливостей своїм працівникам задля створення кращих  умов. Я вітаю переможців!» — сказав Девід Плінк, головний виконавчий директор The Top Employers Institute.

«Визнання нашої компанії одним із Кращих Роботодавців третій рік поспіль – це нагорода і величезна відповідальність водночас. Кожного року ми повинні бути кращими за себе у минулому. Інститут Top Employers довів, що умови праці, які ми створили для наших працівників, відповідають найвищим світовим стандартам. Ми дуже багато зусиль докладаємо до того, щоби усі наші колеги відчували себе комфортно та впенено. Гнучкий графік роботи, цікаве навчання, управління кар’єрою та дружня творча атмосфера в колективі – це лише мала частина того, за що нас обирають талановиті люди», — розповіла Світлана Мазур, HR директор Бритіш Американ Тобакко Україна.

max
large
medium
small
mobile