Довідка про BAT Україна

Ключові факти про Бритіш Американ Тобакко Україна

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи British American Tobacco. 

Бритіш Американ Тобакко Україна відзначила свою першу 25-у річницю в березні 2018 року.

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області – у компанії працює близько 1100 осіб, з них – близько 500 у Прилуках.

Бритіш Американ Тобакко Україна була визнана Найкращим Працедавцем Європи 2019 (Top Employer Europe 2019) та Найкращим Працедавцем України 2019 (Top Employer Україна 2019), що відображає відданість компанії розвитку своїх працівників та створенню для них умов, що забезпечують процвітання.

В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки як Vogue, Dunhill, Kent, Rothmans, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — Прилуки. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Болгарії, Казахстану та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

У вересні 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна випустила на ринок України революційний продукт із потенційно зниженим ризиком – пристрій для нагрівання тютюну glo™.

За підсумками 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 в Україні серед приватних компаній та перерахувала понад 16,1 млрд. грн. до державного бюджету.

Сукупні інвестиції в модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках та розвиток компанії складають понад 520 млн дол. США.

На Прилуцькій тютюновій фабриці впроваджені інтегровані системи управління виробництвом:

  • ISO 9001 (управління якістю)
  • ISO 14001 (екологічний менеджмент)
  • OHSAS 18001 (менеджмент у сфері безпеки й охорони праці)
max
large
medium
small
mobile