Наше бачення сталого розвитку

Створюємо спільні цінності

Як ключовий напрям діяльності, сталий розвиток лежить в основі стратегії Групи та інтегрований у всі сфери нашого бізнесу.

Будь-який бізнес повинен приносити прибуток для своїх акціонерів, однак не «за кошт» суспільства. Концепція загальних цінностей та взаємної вигоди лежить в основі нашого підходу до сталого розвитку. Впливаючи сьогодні, ми можемо створити цінність у майбутньому для нашого бізнесу та всіх зацікавлених сторін у нашому виробничому ланцюгу.

Головні напрями роботи щодо сталого розвитку

Ми визначили три основних напрями, які мають найбільше значення для нашого бізнесу та зацікавлених сторін. Ми докладно висвітлюємо їх у нашому щорічному звіті про сталий розвиток:

  • Зменшення шкоди для здоров’я, пов’язаної із вживанням тютюнових виробів — ми прагнемо досліджувати, розробляти та запускати на ринок альтернативи звичайним сигаретам зі зменшеним ризиком.
  • Сталий розвиток сільського господарства та життєдіяльності фермерів — ми прагнемо допомогти у забезпеченні гідної життєдіяльності для всіх фермерів, що постачають нам тютюн.
  • Корпоративна поведінка — ми прагнемо вести свій бізнес за найвищими стандартами корпоративної поведінки та прозорості.

Наш підхід

Ми спираємося на прозору звітність, достовірність якої підтверджується незалежним аудитом, залучення до співпраці зацікавлених сторін, деталізацію процесів та виважену корпоративну політику.
Починаючи з 2001 року, достовірність нашої звітності підтверджується висновками незалежних аудиторів. Вважаємо, що така тривала історія звітності свідчить про наше серйозне ставлення до корпоративної соціальної відповідальності і сталого розвитку.
Ознайомитися зі щорічними звітами про сталий розвиток можна на сторінці «Наша звітність».

max
large
medium
small
mobile