Наші основні принципи

Наші основні принципи забезпечують нам впевненість у тому, що ми обстоюємо, та є компасом, який спрямовує нашу поведінку.

Дух підприємництва

Ми цінуємо дух підприємництва у всіх наших співробітників з усього світу, що надає нам велику широту ідей та поглядів для удосконалення нашої роботи. Ми маємо впевненість у сталому зростанні та нових можливостях, приймаючи зважений ризик, пов’язаний із цим. Ми сміливі та прагнемо протистояти викликам. Це є наріжним каменем нашого успіху.

Свобода через відповідальність

Ми даємо нашим співробітникам свободу працювати в їхньому локальному середовищі, надаючи всі переваги великої глобальної компанії та здатність досягти успіху на місцевому рівні. Ми завжди прагнемо робити правильні речі, відчуваючи відповідальність перед суспільством та іншими зацікавленими сторонами. Ми користуємося свободою в ухваленні рішень та діях в інтересах споживачів.    

Відкритість

Наша корпоративна культура — сильна сторона нашого бізнесу й одна з причин, чому ми є й будемо успішними. Ми дивимось у майбутнє та передбачаємо потреби споживачів, отримуючи перевагу завдяки інноваційним та високоякісним продуктам. Ми прислуховуємось та відкрито ставимось до інших перспектив та соціальних очікувань, що змінюються. Ми відкриті до нових шляхів ведення справ.

Сила у різноманітті

Наша глобальна команда складається з представників майже 140 національностей, що дає нам унікальне розуміння локальних ринків та покращує нашу здатність конкурувати у всьому світі. Ми поважаємо та цінуємо відмінності один одного й нам подобається працювати разом. Ми пристосовуємо різноманіття — людей, культур, точок зору, брендів, ринків та ідей, — щоби зміцнити наш бізнес. Ми високо цінуємо те, що робить кожного з нас унікальним.

max
large
medium
small
mobile