british american tobacco ukraine - Відомості про зміну складу посадових осіб ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.- Прилуки»Дата вчинення дії Зміни (призначено, звільнено, обрано або припинено повноваження) Посада Прізвище, ім’я по батькові або повне найменування юридичної особи Паспортні дані фізично особи (серія, номер, дата видачі, орган, який видав) або код за ЄДРПОУ юридичної особи Розмір частки в статутному капіталі емітента (у відсотках)
15.03.2017 р. Обрано Член Ревізійної комісії Троценко Олександр Вікторович   0
Зміст інформації:
Рішенням річних загальних зборів акціонерів ПрАТ „А/Т тютюнова компанія „В.А.Т.- Прилуки” (Протокол №1 від 15.03.2017 року) обрано Троценка Олександра Вікторовича (фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних) членом Ревізійної комісії Товариства, громадянина України, строком на 1 рік. Протягом останніх п’яти років Троценко О.В. займав посаду провідного економіста з контролю та оцінки ризиків у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки», з 02.03.2013 керівник фінансового підрозділу відділу впровадження програми ТаО в субрегіоні Україна, Молдова, Білорусь у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки», з 01.07.2015 менеджер зі стабілізації програми ТаО відділу зі стабілізації програми ТаО в субрегіоні Україна, Молдова, Білорусь у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки», з 01.01.2016 начальник відділу з оптимізації бізнес діяльності у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки», з 03.01.2017 головний фахівець з оцінки так контролю фінансових ризиків у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки»; Часткою у статутному капіталі товариства посадова особа не володіє. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини особа не має.

 

Дата вчинення дії Зміни (призначено, звільнено, обрано або припинено повноваження) Посада Прізвище, ім’я по батькові або повне найменування юридичної особи Паспортні дані фізично особи (серія, номер, дата видачі, орган, який видав) або код за ЄДРПОУ юридичної особи Розмір частки в статутному капіталі емітента (у відсотках)
15.03.2017 р. Обрано Член Ревізійної комісії Лещій Владислав Романович   0
Зміст інформації:
Рішенням річних загальних зборів акціонерів ПрАТ „А/Т тютюнова компанія „В.А.Т.- Прилуки” (Протокол №1 від 15.03.2017 року) обрано Лещія Владислава Романовича (фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних) членом Ревізійної комісії Товариства, громадянина України, строком на 1 рік. Протягом останніх п’яти років Лещій В.Р. займав посаду начальника відділу стратегічного планування та управління проектами у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки», з 01.04.2013 керівник проекту відділу з впровадження програми ТаО в субрегіоні Україна, Молдова, Білорусь у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки», з 01.07.2015 начальник відділу комерційних фінансів у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки»; Часткою у статутному капіталі товариства посадова особа не володіє. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини особа не має.

 

Дата вчинення дії Зміни (призначено, звільнено, обрано або припинено повноваження) Посада Прізвище, ім’я по батькові або повне найменування юридичної особи Паспортні дані фізично особи (серія, номер, дата видачі, орган, який видав) або код за ЄДРПОУ юридичної особи Розмір частки в статутному капіталі емітента (у відсотках)
15.03.2017 р. Обрано Член Ревізійної комісії Горбенко Олена Леонідівна   0
Зміст інформації:
Рішенням річних загальних зборів акціонерів ПрАТ „А/Т тютюнова компанія „В.А.Т.- Прилуки” (Протокол №1 від 15.03.2017 року) обрано Горбенко Олену Леонідівну (фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних) членом Ревізійної комісії Товариства, громадянка України, строком на 1 рік. Протягом останніх п’яти років Горбенко О.Л. займала посаду провідного економіста відділу фінансів маркетингу у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки, з 05.05.2015 провідний економіст відділу фінансів у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки, з 01.07.2015 провідний економіст з планування у ПРАТ «А/Т Тютюнова компанія «B.A.T.-Прилуки, з 06.09.2016 переведено до ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз енд Маркетинг Україна», Провідний економіст з планування; Часткою у статутному капіталі товариства посадова особа не володіє. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини особа не має.

Cторінку оновлено: 16/03/2017 10:33:26 GMT