british american tobacco ukraine - Прилуки представлено на виставці соціальних та екологічних проектів у КиєвіУ п’ятницю, 21 жовтня 2011 року, представники Прилуцької міської ради, Центру підтримки підприємництва м. Прилуки та компанії „Бритіш Американ Тобакко Україна” взяли участь у другій виставці соціальних та екологічних проектів організацій CSR Marketplace.

Виставка CSR Marketplace - це наймасштабнійший захід з корпоративної соціальної відповідальності 2011 року в Україні. Виставка організована Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках Проекту UNITER «Об'єднуємося заради реформ».

Олександр Сивенко, заступник Прилуцького міського голови, та Петро Бондаренко, менеджер зі зв’язків з громадськістю „Бритіш Американ Тобакко Україна”, взяли участь в обговоренні проекту Національної концепції з корпоративної соціальної відповідальності в Україні, яке відбулося у рамках CSR Marketplace.

Національна концепція, безумовно, потрібна, аби підтримувати і стимулювати соціальну відповідальність бізнесу в Україні – від дотримання зобов’язань перед державою до позитивного впливу компаній на суспільство через соціальні інвестиції та партнерство.   Я хотів би, щоби всі підприємці у Прилуках працювали на засадах соціальної відповідальності. Прилуцька міська влада, зі свого боку, надаватиме сприяння розвитку бізнесу у нашому місті”, - зазначив Олександр Сивенко, заступник Прилуцького міського голови.

На виставці було також представлено стенд Прилуцького центру підтримки підприємництва, створеного у 2007 році за спільною ініціативою Прилуцької міської ради та „Бритіш Американ Тобакко Україна” за підтримки Корпусу миру США. Консультанти Центру та представники компанії відповіли на численні запитання відвідувачів виставки щодо завдань і принципів функціонування Центру.

Бритіш Американ Тобакко Україна” бере участь у виставці CSR Marketplace вже вдруге. Нам приємно представляти широкому загалу проекти нашої компанії у сфері соціальних інвестицій, але ще приємніше знати, що наші інвестиції приносять користь громаді Прилук та всьому Чернігівському регіону”, - сказав Петро Бондаренко, менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії „Бритіш Американ Тобакко Україна”.

По додаткову інформацію, будь ласка, звертайтеся до:

Олени Тищенко-Тишковець, менеджера з комунікативних питань
Тел. (044) 490 79 86
Ел. пошта: olena_tyshchenko@bat.com

Петра Бондаренка, менеджера із зв’язків з громадськістю
Тел. (04637) 70903
Ел. пошта: petro_bondarenko@bat.com


Cторінку оновлено: 26/10/2011 16:50:58 GMT