british american tobacco ukraine - ВиробництвоManufactoring

Компанії Групи випускають приблизно 676 млрд штук сигарет на 46-и тютюнових фабриках у 41-й країні світу (станом на кінець 2013 року). Окрім сигарет, наші фабрики виробляють також сигарили, самокрутки і люльковий тютюн, одна фабрика Групи виробляє бездимний снус.

На фабриці

Коли оброблене тютюнове листя надходить на фабрику, спочатку перевіряють його якість, після чого обережно змішують з іншими інгредієнтами – залежно від рецептури це можуть бути ароматичні речовини або експандований тютюн. На цьому етапі контроль різних сортів тютюну і складових тютюнової мішки має найважливіше значення, тому дедалі частіше управління серійним виробництвом покладається на обчислювальну техніку, яка контролює різноманітні параметри виробництва.

Вміст вологи також має суттєве значення. Надто сухий листок кришиться у переробці, тоді як надто вологий може зіпсуватися під час зберігання. Тютюн, відібраний для змішування, обробляють чітко відміреним об’ємом пари й води, після чого він стає еластичним, придатним до подрібнення та подальшого формування в сигарети. Потім усувається надмірна волога і проводиться заключна перевірка якості отриманої мішки.

Виробництво сигарет, яке колись було цілковито ручною працею, сьогодні майже повністю автоматизоване: до сигаретної машини безперервно подається порізаний тютюн, сигаретний папір і фільтри. Якість - першочерговий пріоритет для «Бритіш Американ Тобакко». Кожна сигарета проходить автоматичний контроль якості, що дозволяє впевнитися в її відповідності всім існуючим вимогам.

Пакувальні машини розкладають готові сигарети у пачки, обгортають плівкою і пакують в блоки й короби. На всіх цих етапах відбувається ретельна перевірка якості, що гарантує надійний захист продукції, перш ніж упаковані короби будуть готові до реалізації.


Cторінку оновлено: 25/03/2014 17:09:22 GMT