british american tobacco ukraine - Група «Бритіш Американ Тобакко»BATmain

Глобальний бізнес з великою історією та захоплюючим майбутнім.

Бритіш Американ Тобакко — одна з провідних глобальних міжнародних компаній, під торговими марками якої продукція продається на понад 200 ринках.

У світі небагато компаній, заснованих у 1902 році, усе ще є успішними. Ще менше з них є лідерами на понад 55 ринках. Близько мільярда повнолітніх людей у світі курять, і кожний восьмий із них обирає сигарети, вироблені Групою ВАТ. Ми пишаємося тим, що ВАТ стабільно входить до ТОП-10 компаній на Лондонській фондовій біржі.

У 2016 році ми продали 665 млрд сигарет, вироблених на 44 фабриках у 42 країнах світу. До нашого портфелю марок входять відомі у світі Провідні глобальні бренди — Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall та Rothmans, разом із такими відомими міжнародними марками як Vogue, Peter Stuyvesant і State Express 555.

Разом із сигаретами до основної лінійки наших продуктів також входять Fine Cut (тютюн для самостійного створення сигарет), шведський снус та сигари.

Поряд із нашим традиційним тютюновим бізнесом ми також перебуваємо в авангарді з розробки продуктів, що пропонують споживачам потенційно менш шкідливі альтернативи звичайним сигаретам. Ми називаємо їх продуктами наступного покоління. До цього портфелю марок входять Vype — електронний пристрій для випаровування, та glo — пристрій для нагрівання тютюну.

Люди

У нашій компанії працюють понад 50 000 людей у всьому світі й ще більшу кількість людей ми забезпечуємо роботою через наш ланцюжок постачання.

Люди завжди відігравали головну роль у нашому успіху. У культурі Групи ВАТ лежить розвиток талантів всередині компанії, хоча ми також залучаємо людей, які можуть принести нові знання і вміння, що посилять наш бізнес.

Ми пишаємося тим, що незалежні експерти часто визнають нас як провідного роботодавця в країнах, де ми працюємо. Наприклад, у 2016 році сьомий рік поспіль Бритіш Американ Тобакко було визнано Кращим роботодавцем Європи за висновками Інституту кращих роботодавців.

Партнери, яких ми цінуємо

Упродовж усієї історії Бритіш Американ Тобакко відносини з фермерами були дуже важливими для нас. Сьогодні ми тісно співпрацюємо з майже 90 000 фермерів у всьому світі, як і з незалежними постачальниками, які мають контракти зі своїми фермерами, задля постачання тютюну для наших продуктів. Майже 1000 наших фахівців надають поради фермерам із вирощування тютюну та сталого землеробства.

Ми також підтримуємо роздрібних торговців у всьому світі. Здебільшого це маленькі сімейні магазини, яким ми пропонуємо усі наші знання та досвід, щоби вони мали змогу збудувати успішний бізнес.

Високі стандарти

Ми дотримуємось найвищих стандартів корпоративної поведінки від закупівлі тютюну до продажу наших продуктів повнолітнім споживачам.

Ми пишаємося тим, як стало та відповідально керується наш бізнес, і визнання, яке ми отримуємо, підтверджує, що не тільки ми вважаємо, що ми робимо правильні речі.

Ми стали першою тютюновою компанією, яку було включено до Індексу сталого розвитку Доу Джонса у 2002 році — і з того роки ми присутні в ньому щороку. У вересні 2016 року Бритіш Американ Тобакко було визнано переможцем Індексу сумлінного управління Відкривається у новому вікні, виданого Інститутом Директорів.

Ми знаємо, що задля нашого подальшого успіху та зростання бізнесу ми маємо працювати на сталій основі. Від нас буде залежати задоволення потреб не тільки наших акціонерів, але й багатьох інших зацікавлених сторін.

Досягаємо результатів сьогодні, інвестуємо в майбутнє

Бритіш Американ Тобакко має багату спадщину, і, ми впевнені, яскраве майбутнє. Ми продовжуємо приносити користь нашим акціонерам сьогодні, водночас, інвестуючи в наші ринки, торгові марки, нові категорії продуктів і наших людей, аби забезпечити стале та успішне майбутнє для нашого бізнесу.

Докладніше про «Бритіш Американ Тобакко» читайте на офіційному веб-сайті Групи компаній Відкривається у новому вікні (англійською мовою).


Cторінку оновлено: 27/04/2017 13:06:48 GMT