british american tobacco ukraine - «Бритіш Американ Тобакко Україна»BATUkraine

Бритіш Американ Тобакко Україна вже понад двадцять років успішно працює на українському ринку та пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку.

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності — така довгострокова мета компанії. Водночас, ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за кількісними обсягами та фінансовими показниками, а й бездоганна репутація компанії та сприятливі умови праці для працівників.
 

Багатомільйонні інвестиції компанії Бритіш Американ Тобакко в Прилуцьку тютюнову фабрику дали змогу модернізувати обладнання, збудувати на місці старих виробничих потужностей нове сучасне високотехнологічне підприємство, що включає тютюновий та сигаретний цехи, адміністративну будівлю, енергоцентр та склад готової продукції. Інвестиції групи забезпечили початок випуску нової продукції та поліпшення умов праці понад 500 працівників фабрики. Усе це дозволило забезпечити динамічний розвиток бізнесу.
 

Портфель нашої компанії включає такі міжнародні марки як KENT, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — «Прилуки». Продукція компанії експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану та Сінгапуру.
 

Бритіш Американ Тобакко Україна робить вагомий внесок у розвиток держави. Так, лише у 2016 році компанія сплатила до державного бюджету всіх рівнів податків на суму понад 12,64 мільярдів гривень.
 

Бритіш Американ Тобакко Україна дотримується високих стандартів соціальної відповідальності. Наше бачення відповідальної тютюнової компанії, яке викладене в Принципах ведення бізнесу, полягає у взаємній вигоді, відповідальному контролю за продукцією та сумлінній корпоративній поведінці.


Дивіться також


Cторінку оновлено: 27/04/2017 12:47:47 GMT