british american tobacco ukraine - Допомога  

Ми робимо все для того, аби наш сайт був інформативним, легким у користуванні та зручним для відвідувачів. Цей розділ допоможе Вам знайти відповіді на будь-які технічні запитання, які у Вас можуть виникнути щодо навігації нашим веб-сайтом, а також надасть роз’яснення щодо деяких передбачених нами функцій.

Навігація сайтом

Цей сайт розроблений так, аби бути доступним для відвідувачів через якомога більшу кількість різноманітних веб-браузерів та альтернативних пристроїв. Якщо у Вас виникають щодо цього питання, будь ласка, прогляньте нашу сторінку Забезпечення доступу.

Для навігації нашим сайтом є кілька способів:

  • Щоб проглянути один з розділів, натисніть на заголовок розділу вгорі сторінки. Ви перейдете на першу сторінку розділу. Ліворуч з’являться посилання на зміст цього розділу.
  • Посилання на карту нашого сайту розміщене вгорі на кожній сторінці. Натисніть на будь-яке посилання на карті, щоби перейти безпосередньо до бажаної сторінки.
  • Якщо Ви шукаєте інформацію з конкретної тематики, скористайтеся нашим пошуковим пристроєм вгорі на кожній сторінці. Спершу введіть ключові слова в поле пошуку, натисніть стрілочку і далі рухайтеся відповідно до отриманих посилань.
  • Щоб у будь-який момент повернутися до головної сторінки, натисніть на логотип сайту або на посилання "Головна сторінка" вгорі на кожній сторінці.
  • Якщо Вам не вдається знайти те, що Вас цікавить, будь ласка, напишіть або зателефонуйте нам.

Зміна розміру тексту й контрасту

Наші сторінки розроблені так, щоб Ви могли скористатися функціональними можливостями, які закладені у Вашому браузері для зміни тексту чи цілої сторінки.

Посилання "A" вгорі лінійки меню змінює кольорове оформлення із застосуванням висококонтрастних кольорів, а також збільшує розмір тексту на запит користувачів.

Оминути навігацію

Перед кожним розділом меню ми розмістили посилання "Оминути навігацію". Це дасть змогу користувачам із певними допоміжними технологіями або альтернативними пристроями для перегляду перейти до наступного розділу або основного змісту сторінки.

Ви також знайдете посилання "Повернутися догори" в кінці наших сторінок. Це забезпечить Вам швидке повернення до початку сторінки.

Посилання на зовнішні сайти

Посилання на зовнішні сайти повсякчас трапляються на нашому веб-сайті. Згідно із загальною політикою всі посилання на зовнішні сайти відкриватимуться в новому вікні. Щоб ознайомитися зі списком більшості зовнішніх веб-сайтів, відвідайте Сторінку з посиланнями. Посилання, які відкриватимуть нові вікна, позначаються за допомогою такого символу: Відкривається у новому вікні

Файли у форматі PDF

Цей сайт може містити зібрання файлів у переносному форматі документа (Portable Document Format, PDF), які Ви можете завантажити на свій жорсткий диск.

Файли PDF дають Вам змогу завантажити й роздрукувати зверстані документи. Ми також використовуємо їх для матеріалів, з якими читачі, ймовірно, захочуть ознайомитися в друкованому вигляді і без підключення до мережі Інтернет.

Файли PDF позначені таким символом: PDF Щоб їх проглянути, Вам потрібне програмне забезпечення Adobe Acrobat Reader, яке можна завантажити з веб-сайту Adobe Відкривається у новому вікні.

Доступ до медійних файлів

Також на нашому сайті ми можемо викладати відео- й аудіофайли за допомогою програмних засобів RealPlayer або Windows Media. Щоби проглянути ці файли, Вам потрібна сумісна програма для відтворення мультимедійних даних. Ви маєте змогу безкоштовно завантажити Windows Media Player з веб-сайту Microsoft  Відкривається у новому вікні або RealPlayer з веб-сайту Real Відкривається у новому вікні.

Для деяких матеріалів ми також можемо використовувати програмне забезпечення Flash. Для їх перегляду Вам потрібно мати комп’ютерну програму Adobe Flash Player, яку можна безкоштовно завантажити з веб-сайту Adobe Відкривається у новому вікні.

З метою забезпечення якомога ширшого доступу до файлів медійного й графічного змісту, ми надаємо їх альтернативні програмні версії, де це можливо.

Відгуки

Ми вітаємо будь-який прояв інтересу відвідувачів до нашого сайту та їхні відгуки. Тому, якщо у Вас є коментарі, пропозиції або Ви зазнаєте якихось технічних труднощів під час відвідування нашого сайту, будь ласка, пишіть або телефонуйте нам.


Cторінку оновлено: 22/06/2010 17:24:34 GMT