british american tobacco ukraine - Забезпечення доступу  

Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб наш веб-сайт був доступним якомога більшій кількості відвідувачів незалежно від наявних у них технологій чи можливостей.

З цією метою ми прискіпливо дотримуємося розроблених стандартів та рекомендацій, а також продовжуємо працювати над підвищенням рівня доступу й зручності нашого веб-сайту.

Наша мета – відповідати рівню AA Консорціуму Всесвітньої павутини (World Wide Web Consortium W3C) Відкривається у новому вікні, рекомендаціям щодо доступності вмісту Всесвітньої павутини (WCAG) 1.0. Ці рекомендації роз’яснюють, яким чином зробити вміст Всесвітньої павутини доступнішим для людей з обмеженими можливостями; втім, очевидно, що дотримання цих рекомендацій зможе зробити навігацію у веб-просторі зручнішою для всіх і кожного.

Цей веб-сайт розроблений з використанням коду, що є сумісним зі стандартами W3C для XHTML і каскадних таблиць стилів (CSS). Поточними браузерами сайт відображається коректно. Використання коду XHTML / CSS має забезпечити його коректне відображення всіма подальшими браузерами.

Наш сайт залишається робочим незалежно від підтримки, запропонованої Вашим браузером.

Щоби поліпшити доступ до нашого веб-сайту, ми передбачили різні функціональні можливості на кшталт: можливість задати відносні розміри макету сторінки; варіанти наведення контрасту; посилання, що дозволяють пропускати меню з метою оперативнішого отримання доступу до вмісту. Більше про це можна довідатися на нашій довідковій сторінці.

Незважаючи на те, що ми повсякчас дотримуємося затверджених стандартів із забезпечення доступу й зручності, це вдається не у всіх зонах нашого веб-сайту, особливо якщо рекомендації все ще перебувають на стадії напрацювання.

Ми не припиняємо перевіряти, чи відповідають наші рішення оновленим варіантам затверджених рекомендацій і стандартів щодо забезпечення доступу, тому ми ставимо собі за мету гарантувати однаковий доступ до всіх зон нашого веб-сайту.

Якщо Ви зазнаєте труднощів із доступом до нашого веб-сайту, будь ласка, пишіть або телефонуйте нам.


Cторінку оновлено: 22/06/2010 17:24:35 GMT